Statistik

Här publiceras fortlöpande statistik som rör våra avelshingstar.
Är du intresserad av fransk travsport uppdateras statistik månadsvis.
3-åringar Frankrike, H- kullen (2020-05-05) Källa http://parci.free.fr/
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%
1Brillantissime552 010140244217%
2Bird Parker379 490103152515%
3Charly du Noyer372 92097141614%
4Royal Dream339 4603811929%
5Ready Cash245 56065151823%
6Booster Winner223 7807291213%
7Prodigious217 340908239%
8Uniclove197 42054101419%
9Cristal Money150 57065111017%
10Alto de Viette125 870133223%
4-åringar Frankrike, G- kullen (2020-05-05) Källa http://parci.free.fr/
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%
1Ready Cash2 371 1804348310019%
2Brillantissime1 228 520429478611%
3Bird Parker1 222 83043040979%
4Bold Eagle1 178 530403487812%
5Coktail Jet1 054 875381437611%
6Royal Dream971 810461629913%
7Love You953 635423587214%
8Un Mec d’Heripre911 135339486014%
9Booster Winner907 950437437810%
10Boccador de Simm839 090405497412%
5-åringar Frankrike, F- kullen (2020-05-05) Källa http://parci.free.fr/
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%
1Ready Cash6 728 4901 06421018720%
2Timoko2 351 5251 10911819711%
3Saxo de Vandel2 188 57080410915114%
4Prodigious2 133 44571011712817%
5Goetmals Wood1 855 5557498711812%
6Love You1 836 1908119515412%
7Uniclove1 735 290755601528%
8Village Mystic1 668 7807768814911%
9Up And Quick1 661 8206938712313%
10Singalo1 657 470500677513%
6-åringar Frankrike, E- kullen (2020-05-05) Källa http://parci.free.fr/
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%
1Prodigious4 487 7301 53218729912%
2Ready Cash3 786 1201 15616319814%
3Coktail Jet3 556 4201 36513224510%
4Village Mystic3 443 6901 41614324810%
5Love You3 014 13098211219211%
6Goetmals Wood2 997 8101 10712618811%
7Un Mec d’Heripre2 830 8251 27914723212%
8Saxo de Vandel2 629 7501 2051052189%
9Timoko2 285 6001 058811798%
10Royal Dream2 242 2001 06613317113%
2 åringar i Frankrike G-Kullen (2018-12-31)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%
1Ready Cash32885049131527%
2Brillantissime32779065151523%
3Bird Parker190980389824%
4Booster Winner1603304681517%
5Timoko104440356917%
6Bold Eagle104050265519%
7Village Mystic100350268731%
8Memphis du Rib93390194321%
9Quaker Jet87030303810%
10Lejacque d’Houlbec8115072329%
3 åringar i Frankrike F-Kullen (2018-12-31)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%
1Ready Cash2802640383987226%
2Timoko829760352367610%
3Love You743280264455417%
4Village Mystic678650308346911%
5Prodigious598180250414316%
6Uniclove59809024221529%
7Look de Star588820249375915%
8Up And Quick587760235294612%
9Goetmals Wood583495256304512%
10Coktail Jet581490266394915%
4 åringar i Frankrike E-Kullen (2018-12-31)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%
1Prodigious1 414 150445497611%
2Coktail Jet1 180 030383387210%
3Ready Cash1 047 790357436112%
4Un Mec d’Heripre1 042 565446509911%
5Royal Dream950 450460587513%
6Goetmals Wood894 080347394811%
7Village Mystic870 020415407310%
8Saxo de Vandel799 92543235738%
9Scipion du Goutier791 180219274412%
10Timoko739 23034830549%
5 åringar i Frankrike D-Kullen (2018-12-31)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%
1Ready Cash1 174 180414497012%
2Orlando Vici1 142 885475507611%
3Love You955 210320386012%
4Niky935 450318365411%
5Uniclove839 910428485911%
6Timoko806 960364356510%
7Prodigious789 420335346310%
8Pacha du Pont736 760143142010%
9Quaker Jet715 22029921557%
10Ganymede569 31021815347%
6 åringar i Frankrike C-Kullen (2018-12-31)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%
1Ready Cash1 530 480251285411%
2Prodigious1 005 720274285110%
3Jag de Bellouet712 920284374513%
4Ouragan de Celland702 3007318825%
5Look de Star621 32028426459%
6Love You613 720229285412%
7Repeat Love508 470260285211%
8Ganymede454 590166182811%
9Quaker Jet451 12027720467%
10Orlando Vici446 935250244010%
3-åringar Frankrike, E- kullen (2017-03-14)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%€ per start
1Ready Cash45225089222624,725081
2Love You42008277194124,685456
3Goetmals Wood40637073133817,815567
4Village Mystic35490093163417,203816
5Coktail Jet28787091135714,293163
6Paris Haufor2770103281625,008657
7Tucson2600304572915,565778
8Saxo De Vandel24148077104112,993136
9Un Amour D´Haufor2414306063110,004024
10Timoko212430575368,773727
4-åringar Frankrike, D-kullen (2017-03-14)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%€ per start
1Ready Cash282553050810320320,285562
2Prodigious14135644446020613,513184
3Saxo De Vandel13748004024120210,203420
4Sam Bourbon11767704186018314,352815
5Goetmals Wood11632694295618613,052712
6Love You11299603695717315,453062
7Royal Dream11251803905818514,872885
8Uniclove10006304685323011,322138
9Coktail Jet9368604485221411,612091
10Ganymede9312752704611517,043449
5-åringar Frankrike, C-kullen (2017-03-14)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%€ per start
1Ready Cash346267592511038911,893743
2Goetmals Wood277053794811936112,552923
3Prodigious257124689311237612,542879
4Coktail Jet23843878228537410,342901
5Sam Bourbon21602757329131212,432951
6Quaker Jet20445401001954549,492042
7Love You20319636898033111,612949
8Password2020345803803179,962516
9Repeat Love1973552936824418,762108
10Look De Star18844208199237611,232301
6-åringar Frankrike, B- kullen (2017-03-14)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%€ per start
1Ready Cash8798019143721061614,854922
2Love You4922002105714843514,413710
3Prodigious340079415021456969,602051
4Niky333437912351215069,941530
5Prince Gede2956588104513646212,952053
6Goetmals Wood292940313291265629,531676
7Sam Bourbon2874759135212957510,061935
8Jasmin De Flore27673747999339511,984126
9Coktail Jet268025513051225969,741541
10Scipion Du Goutier2617613920884029,921926