Statistik

Här publiceras fortlöpande statistik som rör våra avelshingstar.
Är du intresserad av fransk travsport uppdateras statistik månadsvis.
3-åringar Frankrike, E- kullen (2017-03-14)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%€ per start
1Ready Cash45225089222624,725081
2Love You42008277194124,685456
3Goetmals Wood40637073133817,815567
4Village Mystic35490093163417,203816
5Coktail Jet28787091135714,293163
6Paris Haufor2770103281625,008657
7Tucson2600304572915,565778
8Saxo De Vandel24148077104112,993136
9Un Amour D´Haufor2414306063110,004024
10Timoko212430575368,773727
4-åringar Frankrike, D-kullen (2017-03-14)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%€ per start
1Ready Cash282553050810320320,285562
2Prodigious14135644446020613,513184
3Saxo De Vandel13748004024120210,203420
4Sam Bourbon11767704186018314,352815
5Goetmals Wood11632694295618613,052712
6Love You11299603695717315,453062
7Royal Dream11251803905818514,872885
8Uniclove10006304685323011,322138
9Coktail Jet9368604485221411,612091
10Ganymede9312752704611517,043449
5-åringar Frankrike, C-kullen (2017-03-14)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%€ per start
1Ready Cash346267592511038911,893743
2Goetmals Wood277053794811936112,552923
3Prodigious257124689311237612,542879
4Coktail Jet23843878228537410,342901
5Sam Bourbon21602757329131212,432951
6Quaker Jet20445401001954549,492042
7Love You20319636898033111,612949
8Password2020345803803179,962516
9Repeat Love1973552936824418,762108
10Look De Star18844208199237611,232301
6-åringar Frankrike, B- kullen (2017-03-14)
RankHingstIntjänatStarterVinsterPlaceringSeger%€ per start
1Ready Cash8798019143721061614,854922
2Love You4922002105714843514,413710
3Prodigious340079415021456969,602051
4Niky333437912351215069,941530
5Prince Gede2956588104513646212,952053
6Goetmals Wood292940313291265629,531676
7Sam Bourbon2874759135212957510,061935
8Jasmin De Flore27673747999339511,984126
9Coktail Jet268025513051225969,741541
10Scipion Du Goutier2617613920884029,921926